Paryż - stolica Francji, światowej mody i mekka artystów z całego świata.

Program:

Dzień 1

Zbiórka o godz. 16.45. Wyjazd z Polski o godz. 17.00.

Dzień 2

Ok. godz. 7.00 przerwa śniadaniowa na zajeździe. O godz. 10.00 przyjazd do Paryża, zwiedzanie miasta autokarem z przewodnikiem, min.: plac Trocadero, wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Plac Zgody, Pałac Inwalidów, Katedra Notre Dame, Dzielnica Łacińska, Plac Vandome, Dzielnica Wielkich Bulwarów. Ok. godz. 14.00 - zakwaterowanie w hotelu, czas na odpoczynek. O godz. 17.00 - wyjazd metrem ( w towarzystwie pilota ) pod wieżę Eiffla. Późnym wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 3

Śniadanie, o godz. 10.00 spacer z przewodnikiem po Dzielnicy Łacińskiej Sorbona, Panteon, Ogrody i Pałac Luksemburski, bulwar St. Michel, zwiedzanie St. Chapelle, St. Germain des Pres. Zwiedzanie dzielnicy artystów Montmartre ze słynną bazyliką Sacre Coeur oraz placem Du Tertre. Rejs statkiem po Sekwanie. Późnym wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 4

Po śniadaniu o godz. 9:00 wycieczka autokarem do Wersalu, krótki spacer po ogrodach królewskich, powrót do Paryża i zwiedzanie muzeum impresjonizmu d'Orsay oraz Luwru, po południu wizyta w dzielnicy XXI wieku – La Defence, wieczorem czas wolny.

Dzień 5

Po śniadaniu o godz. 10:00 wykwaterowanie z hotelu, wycieczka do grobu Chopina na cmentarzu Pere Lachaise (powrót do Centrum metrem), zwiedzanie foyer Opery Paryskiej, ok. godz. 17:00 wyjazd do Polski

Dzień 6

Przyjazd do Polski w godzinach rannych.

Cena: 1250 zł od osoby ( przy min. 40 uczestnikach )

Cena zawiera:

  • przejazd komfortowym autokarem z barkiem, DVD, WC i klimatyzacją,
  • 3 noclegi w hotelu klasy turystycznej, w pokojach dwuosobowych z łazienkami, -
  • wyżywienie: śniadania kontynentalne (3)
  • opieka pilota podczas trwania całej wycieczki,
  • usługi miejscowego przewodnika,
  • ubezpieczenie NW, KL i bagaż.

Dodatkowe opłaty:

  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów – ok. 50 €.