Paryż - stolica Francji, światowej mody i mekka artystów z całego świata, a także sekrety królewskich rezydencji.

Program:

Dzień 1

Zbiórka o godz. 16.45. Wyjazd z Polski o godz. 17.00.

Dzień 2

Ok. godz. 7.00 przerwa śniadaniowa na zajeździe. O godz. 10.00 przyjazd do Paryża, zwiedzanie miasta autokarem z przewodnikiem, min.: plac Trocadero, wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Plac Zgody, Pałac Inwalidów, Katedra Notre Dame, Dzielnica Łacińska, Plac Vandome, Dzielnica Wielkich Bulwarów. Ok. godz. 14.00 - zakwaterowanie w hotelu, czas na odpoczynek. O godz. 17.00 - wyjazd metrem ( w towarzystwie pilota ) pod wieżę Eiffla. Późnym wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, o godz. 10.00 spacer z przewodnikiem po Dzielnicy Łacińskiej Sorbona, Panteon, Ogrody i Pałac Luksemburski, bulwar St. Michel, zwiedzanie St. Chapelle, St. Germain des Pres. Zwiedzanie dzielnicy artystów Montmartre ze słynną bazyliką Sacre Coeur oraz placem Du Tertre. Rejs statkiem po Sekwanie. Późnym wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 4

Po śniadaniu o godz. 9:00 wycieczka autokarem do Wersalu, krótki spacer po ogrodach królewskich, powrót do Paryża i zwiedzanie muzeum impresjonizmu d'Orsay oraz Luwru, po południu wizyta w dzielnicy XXI wieku – La Defence, wieczorem czas wolny.

Dzień 5

Po śniadaniu wyjazd w towarzystwie przewodnika nad Loarę, zwiedzanie zamków min.: Blois, Amboise, Chambord i Chenonceaux. Degustacja wina w jednej z licznych winnic. Powrót do hotelu późnym wieczorem.

Dzień 6

Po śniadaniu o godz. 10:00 wykwaterowanie z hotelu, wycieczka do grobu Chopina na cmentarzu Pere Lachaise (powrót do Centrum metrem), zwiedzanie foyer Opery Paryskiej. Ok. godz. 17:00 wyjazd do Polski.

Dzień 7

Przyjazd do Polski w godzinach rannych.

Cena: 1390 zł od osoby ( przy min. 40 uczestnikach )

Cena zawiera:

  • przejazd komfortowym autokarem z barkiem, DVD, WC i klimatyzacją,
  • 4 noclegi w hotelu klasy turystycznej, w pokojach dwuosobowych z łazienkami, -
  • wyżywienie: śniadania kontynentalne (4)
  • opieka pilota podczas trwania całej wycieczki,
  • usługi miejscowego przewodnika,
  • ubezpieczenie NW, KL i bagaż.

Dodatkowe opłaty:

  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów – ok. 80 €.