Zamki bawarskie - stolica piwa i BMW.

Program:

Dzień 1

Wyjazd z Polski o godz. 07.00. Przyjazd do Norymbergi wczesnym popołudniem, zwiedzanie miasta: starówka z pięknymi kamieniczkami, Ratusz, Dom Dürera, Kościół św. Sebalda, Kościół św. Wawrzyńca z rzeźbami Wita Stwosza, Zamek Cesarski, zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu wyjazd do Monachium, zwiedzanie miasta: kościół św. Michała, Katedra, Plac Mariacki, Nowy Ratusz, kościół św. Piotra, Rezydencja Wittelsbachów, Viktualienmarkt, Brama Isar, Hofbaräuhaus. Przejazd po centrum miasta min.: błonia słynne z Oktoberfest i posągu Bawarii. Nocleg.

Dzień 3

Po śniadaniu wyjazd w Alpy Bawarskie – zwiedzanie bajkowych zamków Ludwika II: Neuschwanstein, Hochenschwangau, Linderhof. Przejazd do alpejskiego kurortu Garmisch Partenkirchen, możliwość wjazdu kolejką na najwyższy szczyt Niemiec Zugspitze. Nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Starej i Nowej Pinakoteki - znanej galerii malarstwa. Przejazd do jednego z najlepiej zachowanych miast średniowiecznych Niemiec- Ratyzbony, założonego przez legiony rzymskie - Starówka z zabytkowymi kamieniczkami, Ratusz, Most Kamienny, Katedra, Porta Pretoria. O godz. 20.00 – wyjazd do Polski.

Dzień 5

Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

Cena: 950 zł od osoby ( przy min. 40 uczestnikach )

Cena zawiera:

  • transport komfortowym autokarem z barkiem, DVD, WC i klimatyzacją
  • 3 noclegi w hotelach klasy turystycznej w pokojach dwuosobowych z łazienkami
  • śniadania ( 3) w formie bufetu,
  • ubezpieczenie NW, KL i bagaż
  • opieka pilota podczas trwania całej imprezy.

Cena nie zawiera:

  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: ok. 40 € ( + 45 € Zugspitze )